U nás v Starclube sa riadime heslom “Kvalita nad kvantitu.” – naši klienti sa tak môžu spoľahnúť na individuálny prístup kvalifikovaných trénerov v príjemnom rodinnom prostredí.

Henrieta

FLOW JOGA | MALÝ JOGÍN

Joge sa venuje 11 rokov. Ako lektorka pôsobí intenzívne 6 rokov. Učí flow jogu a asthanga jogu. Absolvovala rôzne kurzy a workshopy. Za najcennejšie z nich považuje workshop s Nancy Gylgoff a všetok čas strávený na kurzoch a cvičeniach s Jarom Pávekom. Má akreditovaný inštruktorský kurz jogy 1 stupňa, international RYT 200h yoga teacher training a inštruktorský kurz joga s deťmi.

Tomáš

ZDRAVÝ CHRBÁT | SPINNING | TRX |FUNKČNÝ TRÉNING

Vyštudoval som FTVŠ UK v Bratislave.Športu sa venujem už od malička,v žiackych a dorasteneckých kategoriách reprezentant Československa v plávaní. Inštruktor cvičenia zdravý chrbát,funkčný tréning a spinning inštruktor

Braňo

ZDRAVÝ CHRBÁT

Mám vysokoškolské vzdelanie v oblasti telesná výchova a už 12. rok som reprezentant SR v jude. Som trénerom juda, kondičný tréner, tréner TRX a Zdravého chrbta. Navyše som už 4 roky trénerom Centra olympijskej prípravy a tréner Zväzového centra prípravy mládeže. Moji najúspešnejší zverenci sú napríklad Nina Geršiová (3. miesto na European Youth Olympic Festival 2017, 5. miesto na Majstrovstvách Európy 2018 – judo),Denis Turac (2. miesto na European Youth Olympic Festival 2017 – judo) či Judr. Ján Čarnogurský (výstup na Mount Everest, trénerská prax v oblasti fitness 15 rokov)

Dominika

FUNKČNÝ TRÉNING

Športu sa venujem od svojich 5 rokov, je neoddelitelnou súčasťou môjho života. Trénovaniu sa venujem 3 roky, či už formou osobných tréningov, alebo skupinových cvičení. Som študentkou fyzioterapie.

Silvia

JOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Ing. Silvia Bobocká Silvia je certifikovaná inštruktorka jogy I. a II. kvalifikačného stupňa. Joge sa venuje aktívne od r. 2000. Silvia ukončila štúdium Jogovej filozofie a etiky na Filozofickej fakulte Karlovej univerzity v Prahe a v súčasnosti ukončuje štúdium Jogovej terapie na FTVŠ v Prahe. Vo svojej jogovej praxi sa zamerava na hatha jogu, jogovú terapiu a gravid jogu.

Katka

SPINNING

Inštruktorka spinningu

Petra

SPINNING

Inštruktorka spinningu