U nás v Starclube sa riadime heslom “Kvalita nad kvantitu.” – naši klienti sa tak môžu spoľahnúť na individuálny prístup kvalifikovaných trénerov v príjemnom rodinnom prostredí.

Henrieta

FLOW JOGA | MALÝ JOGÍN

Joge sa venuje 11 rokov. Ako lektorka pôsobí intenzívne 6 rokov. Učí flow jogu a asthanga jogu. Absolvovala rôzne kurzy a workshopy. Za najcennejšie z nich považuje workshop s Nancy Gylgoff a všetok čas strávený na kurzoch a cvičeniach s Jarom Pávekom. Má akreditovaný inštruktorský kurz jogy 1 stupňa, international RYT 200h yoga teacher training a inštruktorský kurz joga s deťmi.

Braňo

ZDRAVÝ CHRBÁT

Mám vysokoškolské vzdelanie v oblasti telesná výchova a už 12. rok som reprezentant SR v jude. Som trénerom juda, kondičný tréner, tréner TRX a Zdravého chrbta. Navyše som už 4 roky trénerom Centra olympijskej prípravy a tréner Zväzového centra prípravy mládeže. Moji najúspešnejší zverenci sú napríklad Nina Geršiová (3. miesto na European Youth Olympic Festival 2017, 5. miesto na Majstrovstvách Európy 2018 – judo),Denis Turac (2. miesto na European Youth Olympic Festival 2017 – judo) či Judr. Ján Čarnogurský (výstup na Mount Everest, trénerská prax v oblasti fitness 15 rokov)

Dominika

FUNKČNÝ TRÉNING

Športu sa venujem od svojich 5 rokov, je neoddelitelnou súčasťou môjho života. Trénovaniu sa venujem 3 roky, či už formou osobných tréningov, alebo skupinových cvičení. Som študentkou fyzioterapie.

Katka

FLOW JOGA (v angličtine)

Joge sa venuje asi 10 rokov, jej prvý kontakt s ňou bol na Novom Zelande, kde 10 rokov žila. Ako lektorka pôsobí 6 rokov a učí vinyasa- flow yogu. Absolvovala rôzne zaujimavé workshopy so svetovými jogínmi ako sú Kathryn Budig, Jason Crandell, John Ogilvie a Mark Whitwell. Je držiteľkou certifikátu International RYT 200h yoga teacher training.

Anna

SPINÁLNA JOGA

Ako inštruktorka sa jóge venuje 10 rokov. Je absolventka dvojročnej Školy jógy v širších souvislostech s certifikátom na manuálne techniky Spirální stabilizace (SM Systém).

Silvia

JOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV | GRAVIDJOGA

Ing. Silvia Bobocká Silvia je certifikovaná inštruktorka jogy I. a II. kvalifikačného stupňa. Joge sa venuje aktívne od r. 2000. Silvia ukončila štúdium Jogovej filozofie a etiky na Filozofickej fakulte Karlovej univerzity v Prahe a v súčasnosti ukončuje štúdium Jogovej terapie na FTVŠ v Prahe. Vo svojej jogovej praxi sa zamerava na hatha jogu, jogovú terapiu a gravid jogu.

Ada

TRADIČNÁ JOGA

Adriana, inštruktorka jogy 1.,2.,3. kvalifikačného stupňa, absolventka Jogovej filozofie a etiky na FF UK Praha, absolventka Jogovej terapie TŠ FTVS UK Praha, trénerská licencia A najvyššieho stupňa s medzinárodnou platnosťou. Je jedným zo zakladajúcich členov Európskej jogovej akadémie, ktorá od roku 2019 nadväzuje na vzdelávanie v oblasti tradičnej jogy a jogovej terapie v spolupráci s TA FTVŠ UK v Bratislave. Pôsobí ako gestor a lektorka vzdelávania inštruktorov jogy a jogovej terapie 1.- 3.kvalifikačného stupňa. Vo vlastnej jogovej praxi ide cestou džňána a bhakti jogy. Inšpiráciu na svojej ceste poznania čerpá aj zo svojich pobytov v ášrame Šrí Ramana Maháršiho v Tiruvannamalai v južnej Indii, kde sa necháva inšpirovať učením novodobých mudrcov.

Tomáš

ZDRAVÝ CHRBÁT | SPINNING

Inštruktor cvičenia zdravý chrbát a spinning inštruktor

Jakub

FUNKČNÝ TRÉNING

Fitness tréner inštruktor funkčného tréningu

Katka

SPINNING

Inštruktorka spinningu

Petra

SPINNING

Inštruktorka spinningu