Zmyslom každého druhu jogy je spojenie tela, ducha a mysle. Za jej základ sa považuje prepojenie civčenia s vedomým dychom.

Hlavné výhody

Nakoľko je v posledných rokoch joga veľmi obľúbená, týchto cvičení vám ponúkame hneď niekoľko.

FLOW JOGA

Henrieta | Katka

Tieto hodiny sú určené pre všetkých čo chcú spevniť svoje telo, zlepšiť jeho kondíciu a flexibilitu či, jednoducho, upokojiť svoju myseľ. Cvičenie vychádza z klasickej jogy a jeho obsahom je statické i dynamické prevedenie pozícií. Tie dynamické vaše telo zahrejú, zabezpečia lepšiu kondíciu a odbúravanie tukov. Naopak, statické pozície slúžia najmä na zvyšenie sily a zlepšenie koncentrácie. Vďaka inštruktorke Katke sú tieto hodiny vedené taktiež v anglickom jazyku.

TRADIČNÁ JOGA

Ada

Lekcie tradičnej jogy sú zamerané na pomalé praktizovanie asán s dôrazom na ich správne prevedenie. Počas týchto svičení dôjde k zosúladeniu vedomého pohybu s dychom, naučíte sa praktizovať jednoduché dýchacie techniky. Na záver nesmie chýbať relaxácia. Cieľom tradičnej jogy je dosiahnutie fyzickej a psychickej rovnováhy, ktorá vám umožní nazrieť hlboko do vášho vnútra. Aj z tohto dôvodu sú lekcie vhodné aj pre úplnych začiatočníkov.

GRAVID JOGA

Silvia

Gravid joga je určená pre tehotné ženy alebo ženy po pôrode (po šestonedelí). Cvičenie je vždy prispôsobené jednotlivýmm trimestrom a možnostiam budúcich či čerstvých mamičiek. Počas hodín pracujeme na zlepšení fyzickej a psychickej pohody a to hlavne prostredníctvom fyzických a dýchacích cvičení, koncetračných techník a relaxácie.

JOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Silvia

Joga pre začiatočníkov predstavuje systém koncentračných, dýchacích a fyzických cvičení. Tieto cvičenia vychádzajú z hatha jogy, ktorá je obohatená o princípy zdravého pohybu. Hodiny sú vhodné preto vhodné pre všetkých bez rozdielu veku a pohlavia.

POWER FLOW JOGA

Henrieta

Silovejšie prevedenie jogy zamerané na spevnenie celého tela.


Na všetky hodiny jogy je ideálne prísť v pohodlnom oblečení a cvičí sa na boso. Jogamatky sú k dispozícii všetkým cvičiacim, svoju vlastnú si však viete zakúpiť aj na našej recepcii.