Zmyslom každého druhu jogy je spojenie tela, ducha a mysle. Za jej základ sa považuje prepojenie civčenia s vedomým dychom.

Hlavné výhody

Nakoľko je v posledných rokoch joga veľmi obľúbená, týchto cvičení vám ponúkame hneď niekoľko.

FLOW JOGA

Henrieta

Tieto hodiny sú určené pre všetkých čo chcú spevniť svoje telo, zlepšiť jeho kondíciu a flexibilitu či, jednoducho, upokojiť svoju myseľ. Cvičenie vychádza z klasickej jogy a jeho obsahom je statické i dynamické prevedenie pozícií. Tie dynamické vaše telo zahrejú, zabezpečia lepšiu kondíciu a odbúravanie tukov. Naopak, statické pozície slúžia najmä na zvyšenie sily a zlepšenie koncentrácie. Vďaka inštruktorke Katke sú tieto hodiny vedené taktiež v anglickom jazyku.

Ashtanga joga

Laci Ankh

.

JOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Silvia

Joga pre začiatočníkov predstavuje systém koncentračných, dýchacích a fyzických cvičení. Tieto cvičenia vychádzajú z hatha jogy, ktorá je obohatená o princípy zdravého pohybu. Hodiny sú vhodné preto vhodné pre všetkých bez rozdielu veku a pohlavia.

POWER FLOW JOGA

Henrieta

Silovejšie prevedenie jogy zamerané na spevnenie celého tela.


Na všetky hodiny jogy je ideálne prísť v pohodlnom oblečení a cvičí sa na boso. Jogamatky sú k dispozícii všetkým cvičiacim, svoju vlastnú si však viete zakúpiť aj na našej recepcii.